Nezávazná kalkulace

Servisní technik RAKOUSKO - bazény a zastřešení

  • 11. duben 2024

Hledáme šikovného kolegu do týmu na pozici servisního/montážního technika bazénů a zastřešení pro rakouskou pobočku v Purkersdorfu.

Náplň práce:

  • Montážní a servisní činnost bazénů a zastřešení

Požadavky a osobnostní předpoklady:

  • Znalost německého (popř. anglického) jazyka
  • Vyhláška 50 výhodou
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časová flexibilita, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
  • Ochota se vzdělávat v oboru

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající platové ohodnocení a ubytování
  • Zaškolení

Místo výkonu práce: Purkersdorf (AT)

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Kontakt: 604 314 999 nebo info@diamant-unipool.eu

Vaše soukromí je pro nás důležité